edis
Kültür ve Sanat

Edis: “O haberi görünce utandım!”

edis

Popçu Edis, Vadi Açıkhava’da verdiği konserde 5 bin fanatikı ile buluştu. Genç popçu konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. “Amerika’dan 8 bavulla döndüğünüz ve 30 bin dolar harcadığınız konuşuluyor, doğru mu?” sorusuna Edis, “Çok yanlış bir haber tarzı. Tepki gösterecektim sonrasında göstermemeye karar verdim. Çünkü onun bile gündeme gelmesini istemedim. Çok ayıp bir şey bu. 1 bavulla döndüm fakat bunu açıklamama bile gerek yok. Bu kimseyi ilgilendirmez. Bu kadar sorunun arasında böyle bir habere mevzu olduğumu görünce utandım. Niye hepimiz paraları savurmak zorundayız? Niye hepimiz 2 haftada 30 bin dolar harcamak zorundayız? Bu sistemde sanatçılar zenginliğini öne sürerek bir yere gelmeye çalıştıkça kaybedecekler. Yeni nesil burada değil.” yanıtını verdi.

Sevilen şarkılarını seslendirmeden önce konser için hazırladığı videoyu fanatiklerine izletti. Dansçıların performansı ile başlamış olan sahne performansı Edis’in ‘Olmamış mı’ ve ‘Benim ol’ isimli şarkıları hız kazandı.

“BENİM İÇİN BİR DÖNEM KAPANIYOR!”

Birbirinden hareketli şarkıları ile fanatiklerine eğlence dolu bir akşam yaşatan ünlü şarkıcı, bir ara sahneden sevenleri ile söyleşi etti. 21 Aralık’ta askere gideceğini söyleyen Edis, “Benim için bir dönem kapanıyor, yeni bir dönem açılıyor. Askere gidene kadar konserler ve yeni single ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında olacağım ” şeklinde mevzuştu. Konser alanını dolduran hayranları genç popçuya “En büyük asker bizim asker” tezahüratı ile destek oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir